HOŞGELDİNİZ


Türkiye I. Orman Entomolojisi ve Patolojisi Sempozyumu, Orman Genel Müdürlüğü’nün destek ve katkılarıyla Süleyman Demirel Üniversitesi, Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü tarafından 23-25 Kasım 2011 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecektir.

Sempozyumda, ülkemiz ormanlarında zararlara neden olan böcek, fungus, diğer hastalık ve zararlı etmenler ve bunların mücadelesi ile ilgili konularda çalışan bilim adamlarını, araştırmacıları, teknik elemanları, öğrencileri ve konu ile ilgili tüm ticari firma ve kuruluşları bir araya getirerek Orman Entomolojisi ve Patolojisi alanındaki sorunları, yapılan bilimsel çalışmalar ışığı altında tartışmak ve son gelişmeler doğrultusunda çözüm önerileri üretmek amaçlanmıştır.

Ormancılık disiplininin alt dalları içinde istenilen düzeyde gelişim gösterememiş olan Orman Entomolojisi ve Fitopatolojisi konularının işleneceği, bildirilerin sunulacağı ve tartışılacağı sempozyumda siz değerli bilim adamları, araştırmacılar ve uygulayıcıları bir arada görmekten onur duyacağız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

 

Türkiye I. Orman Entomolojisi ve Patolojisi Sempozyumu Bildiri Kitabı

Enfito_kitap.pdf  |  19 Mb  | Adobe Acrobat

 

Kabul edilen bildirilerin listeleri

Sözlü bildiriler

Poster bildiriler

 

 

NOT: Katılmak isteyenler öncelikli olarak kayıt formunu doldurmalıdırlar.