HOŞGELDİNİZ

Değerli katılımcı adayı,

 

TÜBİTAK-2237-A Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı Kapsamında hazırlanan ve desteklenmesi amacıyla TÜBİTAK’a sunulan, “Kantitatif Bitki Genetiği Eğitimi” konulu bilimsel etkinliğe ilişkin detay bilgiler web sayfasında sunulmuştur. Eğitimimizin desteklenmesi durumunda Programın;

2020/1. Dönemi: 23-27 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olup eğitimin Tübitak tarafından kabul edilmesi durumunda katılımcı başvuru formu Haziran 2020'de açılarak başvurular alınacak; kabul edilen katılımcılar SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.

Eğitim faaliyeti ücretsiz olup temel kırtasiye, beslenme ve konaklama giderleri ile katılımcıların geliş-gidiş yol masrafları mesafeye bağlı olarak eğitim programı kapsamında, TÜBİTAK’ca karşılanacak olup katılımcılardan herhangi bir ad altında para talep edilmeyecektir. Eğitim faaliyeti sonunda katılımcılara, katılım sertifikası sunulacaktır.

Desteklenmesi durumunda Eğitimin 2020/1. Dönemi: 2020/1. Dönemi: 23-27 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olup Eğitim faaliyetinde sizleri aramızda görmek umuduyla, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

 

 

Prof.Dr. Nebi BİLİR

Düzenleme Kurulu Başkanı, Koordinatör

 

   


Basvuru

Projemizin TÜBİTAK tarafından desteklenmesi durumunda 2020/1. Dönemi için başvuru formu Haziran 2020’de açılarak başvurularınız alınacaktır.
Başvuru için açılacak formun doldurup nebibilir@isparta.edu.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.
Değerlendirme sonuçları tarafınıza email veya sms yoluyla bildirilecektir.
Başvuru yapacak adayların aynı zamanda TÜBİTAK-ARBİS "Araştırmacı Bilgi Sistemi"ne de kayıt olmaları gerekmektedir:

 

https://arbis.tubitak.gov.tr